Розщеплення платежу
Зарахування суми платежу, прийнятого від клієнта, на декількох одержувачів. Якщо Вам необхідно розраховуватися за товар або послугу з декількома постачальниками відразу - розщеплення це те що Вам потрібно.

Що таке розщеплення платежу?
Зарахування суми платежу на декількох одержувачів. З картки клієнта LiqPay списує єдину суму - розщеплення відбувається на етапі зарахування на рахунки одержувачів, які Ви передали в запиті на API.
Основні можливості
Розщеплення платежу до 5 одержувачів
Створення компанії в LiqPay для кожного з одержувачів можливо по API створення компанії
Як працює розщеплення платежу
 1. Розщеплення доступне для зареєстрованих в LiqPay компаній. Ви можете створити компанії в LiqPay для одержувачів платежу по розщепленню.
 2. Клієнт оплачує товар або послугу на Вашому сайті.
 3. Ви передаєте в запиті на один з API параметри розщеплення платежу:
 4.   -   публічний ключ компанії кожного одержувача,
    -   суму, яку необхідно зарахувати кожному з одержувачів,
    -   вказуєте, хто оплачує комісію.
  Важливо:
  Знімати комісію з відправника можливо тільки в разі надання послуги 3-ю стороною (наприклад: державні послуги, комунальні підприємства).
  При прямій продажі товару або послуги постачальником або виробником, комісія з відправника заборонена правилами платіжних систем Mastercard / Visa.
 5. LiqPay проводить списання з картки клієнта єдиною сумою - зарахування відбувається окремими транзакціями на рахунок кожного з одержувачів.
 6. Компанія, яка виступає ініціатором розщеплення, не може вказати цей же магазин в якості одержувача. Для відшкодування на свій рахунок необхідно зареєструвати другий магазин в LiqPay.