Приватний
MPI
Перевірка картки платника на участь в 3D-Secure
Що таке MPI?
Окремий інструмент перевірки участі картки в 3D-Secure, який дозволяє самостійно провести 3DS перевірку на стороні компанії у банку-емітента.
Як працює MPI
 1. Клієнт здійснює оплату на Вашому сайті.
 2. Ви відправляєте запит на перевірку картки за допомогою 3D-Secure.
 3. У відповідь LiqPay повертає статус mpi_status, чи підтримує картка 3D-Secure чи ні.
 4. Якщо картка підтримує 3D-Secure - Ви перенаправляє клієнта на сторінку банку-емітента для проходження перевірки 3D-Secure.
 5. Після, банк-емітент повертає на Ваш сервер параметри перевірки 3D-Secure, які Ви можете використовувати при запиті на платіжні APIs LiqPay.
Як працювати з ACS банку-емітента:
 1. LiqPay повернув статус mpi_status=Y.
 2. Необхідно перенаправити клієнта на mpi_req_url методом POST з параметрами PaReq=mpi_req_pareq, MD=mpi_req_md, TermUrl=yoursite.com.
  Де yoursite.com - адреса сторінки, на яку емітент поверне відповідь з параметрами PaRes і MD.
 3. Для проведення платежу з вже пройдених 3DS при створенні платежу необхідно передати параметри mpi_pares і mpi_md, зі значеннями PaRes і MD, які були отримані від ACS банку емітента.
Підключення
Server-Server
З сертифікатом PCI DSS  відповідного рівня
Згідно з правилами платіжних систем Mastercard і Visa наявність сертифіката є обов'язковим, так як взаємодія з LiqPay проходить по методу server-server, клієнт вводить реквізити карти на сайті компанії.
Для отримання доступу до API необхідно:
 1. Мати сертифікат PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) відповідного рівня, в залежності від кількості операцій в рік
 2. Подати заявку на підключення
Відправити запит