Платежі у LiqPay через Google PayTM

Google Pay дозволяє оплачувати на сайтах в один клік за допомогою облікового запису Google. Сервіс забезпечує легку та безпечну оплату в інтернеті через Android-смартфон або браузер Chrome на комп'ютерах і планшетах.

Підключити

Google Pay доступний для всіх партнерів LiqPay

Як працює?

З Google Pay, отримувати оплату дуже зручно та швидко, клієнти не витрачає зусиль та час на введення номеру картки та інших даних.

Підключити

Чому клієнти обирають Google Pay?

Більше продаж

З Google Pay кількість успішних оплат збільшується, а клієнти просто та швидко роблять оплату на вашому сайті.

Зручно

Мільйони користувачів Google-аккаунтів з своїх карт можуть оплачувати покупки одним натисканням кнопки.

Просто

Оплата лише в один клік. Завдяки Google Pay клієнтам не потрібно використовувати платіжні картки – оплатити можна просто мобільним пристроєм або завдяки браузеру Chrome на комп'ютерах і планшетах.

Безпечно

Google Pay захищає інформацію й обліковий запис клієнта за допомогою кількох рівнів безпеки, використовуючи одну з найсучасніших систем у світі. Ця вбудована система захисту виявляє загрози в Інтернеті й запобігає їм, тому кожний користувач може бути впевнений в безпеці своєї особистої інформації.

Як встановити?

Зареєструйтесь у системі LiqPay та почніть приймати платежі. Кпопка Google Pay стане доступною на сторінці оплати серед інших методів оплати системи LiqPay.

Існуючим клієнтам

Існуючим клієнтам платіжної платформи LiqPay GooglePay підключається автоматично.

Новим клієнтам

Новим клієнтам досить зареєструватися на сайті liqpay.ua та підключити її до свого магазину одним із зручних способів. Кнопка Google Pay буде доступна на платіжній сторінці серед інших методів оплати або можлива інтеграція по API.

Документація